مرکز فروش قطعات کولر گازی در سراسر کشور

قطعات کولر گازی آکس

قطعات کولر گازی آکس

قطعات کولر گازی آکس : گروه صنعتی آکس یکی از بزرگترین تولید کننده های لوازم خانگی از جمله تهویه مطبوع در دنیا می باشد. این کمپانی با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا توانسته محصولاتی با سطح کیفیت بالا تولید و عرضه نماید. با توجه به کیفیت و طراحی زیبای این محصولات، همچنین برخورداری از تکنولوژی های نوین دنیا مورد استقبال بسیاری از افراد در کشور های مختلف جهان قرار گرفته است، و توانسته سهم قابل توجهی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد. کولر گازی های آکس با قابلیت ایجاد سرمایش و گرمایش در محیط، در تمامی فصل ها به شما هوایی مطبوع و دلنشین هدیه می بخشد. به دلیل استفاده از تجهیزات و قطعات اصلی در ساخت این اسپلیت ها از سطح کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارا می باشند.

در صورت نیاز به تعویض قطعات کولر گازی آکس با ( کرج قطعه ) در ارتباط باشید .

موتور کمپرسور کولر گازی آکس

موتور کمپرسور کولر گازی آکس مربوط به جزء پنل خارجی کولر گازی است . کمپرسور همان موتور کولر است و به آن قلب کولر نیز می گویند .
این وسیله با کشیدن گاز به داخل و متراکم کردن آن وظیفه خود را انجام می دهد و سپس با فشار زیاد آن را به سوی کندانسور می فرستد . در واقع کمپرسور مهمترین جزء کولر گازی است و اندازه آن بستگی به میزان ظرفیتش دارد .
بعضی از کمپرسورها با ظرفیت های بالا به قدری قوی هستند که می توانند در کوتاه ترین زمانها هوای گرم محیط را به هوای خنک تبدیل کنند . کمپرسورهای انواع مختلفی دارند اما با توجه به نوع آنها در مناطق گرمسیر از نوع قدرتمند آن استفاده می کنند. کمپرسورها دارای محافظ هستند به همین دلیل در هنگام نوسان برق مشکلی برای آنها پیش نمی آید .
همانطور که می دانید کمپرسورها یکی از مهم ترین بخش ها و قطعات به کاررفته در داخل سیستم های تهویه محسوب می شوند. خوشبختانه شرکت آکس در این زمینه بسیار پیشرفت چشمگیری داشته است. در نتیجه کولر گازی آکس از کمپرسورهای بسیار قدرتمندی برخوردار هستند.
همانطور که می دانید کمپرسورها یکی از مهم ترین بخش ها و قطعات به کاررفته در داخل سیستم های تهویه محسوب می شوند. خوشبختانه شرکت آکس در این زمینه بسیار پیشرفت چشمگیری داشته است .

فن کولر گازی آکس

فن کولر گازی آکس : این جزء نیز مانند دو جزء قبلی از پنل خارجی است . فن خارجی کولرهای گازی یک فن ساده و معمولی است که سه یا چهار تا پره دارد که وظیفه بیرون دادن گرمای تولید شده از کمپرسور را بر عهده دارد.
در واقع اگر گرمایی که از موتور کولرهای گازی تولید می شود به بیرون هدایت نشود و موتور به مدت طولانی گرم بماند سیستم کولر به طور کامل می سوزد و از کار می افتد . که در واقع وظیفه اصلی فن کولر همین است که باعث خنک کنندگی موتور شود .
هنگامی که کارکرد کولر رضایت بخش نیست و فکر می کنید مشکل از کمپرسور است باید آن را بیشتر بررسی کنید چون ممکن است به عوامل دیگری مانند پوسیدگی و قطع شدن سیم ها و یا ایراد از برد و کلید استارت کولر گازی باشد .

برد کولر گازی آکس

برد کولر گازی آکس حکم مغز دستگاه را دارد و کمپرسور مانند قلب دستگاه می باشد. به عبارتی در صورتی که کمپرسور کار نکند، دستگاه عمل خنک سازی را انجام نمی دهد، اما اگر برد کولر گازی آکس خراب شود، دستگاه کلا بی استفاده می شود، یعنی ممکن است روشن یا خاموش نشود، و کلا ممکن است دستگاه عملکرد درستی نداشته باشد، زیرا برد وظیفه ی فرمان دادان به اجزای مختلف را در کولر گازی به عهده دارد و در صورتی که برد خراب شود، ممکن است فرمان اشتباه به اجزای آن صادر شود و در نتیجه دستگاه نتواند وظیفه ی خود را به درستی انجام دهد.

قطعات یدکی کولر گازی آکس را از کجا تهیه کنیم ؟

شما می توانی با تماس با فروشگاه کرج قطعه در کوتاه ترین زمان ممکن قطعات یدکی را برای کولر گازی آکس خود را تهیه کنید .
• 09123615263
• 09162615263

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره با ما تماس حاصل نمایید

تماس مستقیم