قطعات کولر گازی هایر

قطعات یدکی کولر گازی هایر

قطعات کولر گازی هایر : کولرگازی هایر محصول یک کمپانی چند میلیتی است که دفتر مرکزی آن در کشور چین قرار گرفته. اما برخلاف تصور، این محصول با وجود آنکه در کشور چین تولید می‌شود، قیمت نسبتا کمی ندارد. در حال حاضر تحریم برند‌های معتبری مثل کولرگازی الجی و کولرگازی سامسونگ باعث شده تا برندهایی مثل هایر، بتوانند کمی از سهم بازار ایران را از آن خود کنند. در همین مدت کوتاهی که مصرف کننده ایرانی به برند هایر فرصت داده تا خودش را ثابت کند، هایر نیز تلاش کرده تا لبخند رضایت را بر صورت اکثر مشتریان خود خلق نماید.

کولرگازی هایر یک کولرگازی بسیار کم صدا، کم مصرف و زیبا در بازار امروز ایران محسوب می‌شود. محصولات این برند از نظر طراحی ظاهری بسیار زیبا هستند و قطعا با دیدن آنها قصد خریدشان را پیدا می‌کنید. بسیاری از مشتریان، امروزه ترجیح می‌دهند تا پنل کولر گازی آنها زیبا باشد.
سرویس منظم و هر ساله دستگاه توسط متخصص خود، موجب شناسایی ایرادات جزئی آن شده و پیش از بروز مشکل آنها را رفع می نماید و تعمیرات کولر گازی حایر نیز جهت برطرف نمودن مشکلات دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط کاری بیشترین بازدهی مورد نیاز است.با در اولویت قرار دادن تعمیر قطعات کولرتان به فکر هزینه های شما نیز هستیم و تنها در صورتی که قطعه معیوب و غیر قابل تعمیر باشد، به تعویض آن با قطعات ارجینال اقدام می کنیم.

موتور فن کولر گازی هایر

وظیفه موتور فن کولر گازی هایر HAIR کنترل سرعت پروانه کولر گازی هایر HAIR می باشد که با حرکت دورانی هوا را به محیط منتقل می کند.

برد کولر گازی هایر

برد کولر گازی هایر که پیشتر گفته شده بود از مهم ترین قطعات کولر گازی هایر HAIR می باشد یک قطعه مکانیکی بوده که فرمان های لازم را به دیگر قطعات صادر می کند.

قطعات یدکی کولر گازی هایر را از کجا تهیه کنیم ؟

شما می توانی با تماس با فروشگاه کرج قطعه در کوتاه ترین زمان ممکن قطعات یدکی را برای کولر گازی هایر خود را تهیه کنید .
• 09123615263
• 09162615263