قطعات کولر گازی هایر

قطعات یدکی کولر گازی هایر

قطعات کولر گازی هایر : کولرگازی هایر محصول یک کمپانی چند میلیتی است که دفتر مرکزی آن در کشور چین قرار گرفته. اما برخلاف تصور، این محصول با وجود آنکه در کشور چین تولید می‌شود، قیمت نسبتا کمی ندارد. در حال حاضر تحریم برند‌های معتبری مثل کولرگازی الجی و کولرگازی سامسونگ باعث شده تا برندهایی مثل هایر، بتوانند کمی از سهم بازار ایران را از آن خود کنند. در همین مدت کوتاهی که مصرف کننده ایرانی به برند هایر فرصت داده تا خودش را ثابت کند، هایر نیز تلاش کرده تا لبخند رضایت را بر صورت اکثر مشتریان خود خلق نماید.

کولرگازی هایر یک کولرگازی بسیار کم صدا، کم مصرف و زیبا در بازار امروز ایران محسوب می‌شود. محصولات این برند از نظر طراحی ظاهری بسیار زیبا هستند و قطعا با دیدن آنها قصد خریدشان را پیدا می‌کنید. بسیاری از مشتریان، امروزه ترجیح می‌دهند تا پنل کولر گازی آنها زیبا باشد.

سرویس منظم و هر ساله دستگاه توسط متخصص خود، موجب شناسایی ایرادات جزئی آن شده و پیش از بروز مشکل آنها را رفع می نماید و تعمیرات کولر گازی حایر نیز جهت برطرف نمودن مشکلات دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط کاری بیشترین بازدهی مورد نیاز است.با در اولویت قرار دادن تعمیر قطعات کولرتان به فکر هزینه های شما نیز هستیم و تنها در صورتی که قطعه معیوب و غیر قابل تعمیر باشد، به تعویض آن با قطعات ارجینال اقدام می کنیم.

نکات قبل از خرید قطعات کولر گازی هایر

اما قطعات یدکی کولر گازی هایر در بازار آزاد به سختی یافت شده و معمولاً کمیاب می باشد. پس به نکات ذیل در هنگام تهیه قطعات یدکی کولر گازی هایر دقت بفرمایید .

اصالت کالا :

اصل بودن کالا و معتبر بودن آن را حتما با دقت بررسی کنید .

پشتیبانی :

قطعات خریداری شده دارای پشتیبانی از فروشنده باشد .

قیمت :

قیمت این قطعات نیز خود چالشی در روبروی شماست . پس تهیه آن از فروشنده معتبر الزامی می نماید.

 

قطعات یدکی کولر گازی هایر را از کجا تهیه کنیم ؟

 

شما می توانی با تماس با فروشگاه کرج قطعه در کوتاه ترین زمان ممکن قطعات یدکی را برای کولر گازی هایر خود را تهیه کنید .

  • 09123615263
  • 09162615263