قطعات کولر گازی هیتاچی

قطعات یدکی کولر گازی هیتاچی

قطعات کولر گازی هیتاچی : کولرگازی هیتاچیهم قابلیت سرمایش و هم گرمایش دارد و می‌تواند بسته به فصل، هوای مطبوعی را ایجاد کند. صدای پنل داخلی که در اتاق یا سالن‌ نصب می‌شود، بسیار کم است و حتی در سرعت بالا صدایی آزاردهنده ندارد. کولرگازی هیتاچی می‌تواند حجم زیادی از هوا را در هر ساعت جابه‌جا کند. طول لوله‌کشی افقی و عمودی برای این دستگاه محدودیتی اندک دارد و تقریبا در هر ساختمانی قابل‌نصب است. نوع مبرد مصرفی در این مدل و بهره‌گیری از کمپرسور قدرتمند با راندمان بالا باعث شده استفاده از این کولرگازی بسیار ‌به‌صرفه باشد.

برند هیتاچی (HITACHI) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه کولر گازی نیز فعالیت دارد.در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تعمیرات کولر گازی هیتاچی از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید.

برد کولر گازی هیتاچی

برد کولر گازی هیتاچی اط قزعات اصلی این کولر می باشد که در صورت معیوب شدنش تمام عملکرد این دستگاه دچار مشکل میشود . در صورتی برد کولر هیتاچی شما صدمه دیده می توانید با کرج قطعه تماس بگیرید و با قیمت مناسب برد مورد نظر خودتون رو سفارش بدهید.

موتور کولر گازی هیتاچی

از آنجایی که موتور کولر گازی هیتاچی به عنوان قلب تپنده دستگاه می باشد در هنگام خرید و فروش موتور کمپرسور کولر گازی هیتاچی باید دقت بسیار زیادی به خرج داده شود تا هنگام استفاده از آن با مشکلات متعددی برخورد نکنید. به همین دلیل به شدت به شما توصیه می کنیم که برای خرید موتور کولر گازی حتما از مراکز فروش کمپرسور کولر گازی قابل اعتماد اقدام به خرید کنید و حتما اصلی آن را بخرید.

قطعات یدکی کولر گازی هیتاچی را از کجا تهیه کنیم ؟

شما می توانی با تماس با فروشگاه کرج قطعه در کوتاه ترین زمان ممکن قطعات یدکی را برای کولر گازی هیتاچی خود را تهیه کنید .

09123615263
09162615263