قطعات کولر گازی ال جی

قطعات کولر گازی ال جی شامل قطعات پر مصرفی مثل موتور فن برد سه پنله و چهار پنله کولر ال جی : شرکت ال جی (LG) بدون شک یکی از بزرگ ترین و معتبرترین برندها در زمینه تولید تجهیزات تهویه مطبوع در جهان می باشد. تولید بیش از 12 میلیون دستگاه کولر گازی ال جی در سال، بهره گیری از فناوری‌های روز دنیا، بهینه سازی محصولات در جهت کاهش هزینه و مقرون به صرفه بودن، بازاریابی دقیق و بسیاری عوامل دیگر باعث شده کولر گازی ال جی حدود 20 درصد از کل فروش کولر گازی و اسپلیت را در بازار جهانی در اختیار داشته باشد.
بدون شک هیچ دستگاه و تجهیزی وجود ندارد که سالیان سال بدون هیچ نقص احتمالی بتواند به عملکرد معمول و استاندارد خود ادامه بدهد. اهمیت استفاده از خدمات سرویس و چکاپ دوره ای لوازم خانگی دقیقا در چنین زمانی مشخص می گردد که اگر به هر دلیلی اسپلیت منزل یا محل کار شما مشکلی داشته باشد، قبل از فرسودگی کامل قطعات کولر گازی LG و از کار افتادن آن ها می توان نسبت به رفع مشکل اقدام نمود.
در برخی از موارد نیز زمانی که تکنیسین یا تعمیرکار اقدام به بررسی دستگاه می نماید، متوجه می شود که نقص ایجاد شده به یک قطعه ی داخلی آسیب رسانده است و تعویض قطعات کولرگازی ال جی مطمئن ترین راه پیش روی شماست. علت اهمیت این کار، جلوگیری از آسیب به دیگر قطعه های داخلی اسپلیت می باشد؛ زیرا ممکن است عدم عملکرد استاندارد یک قطعه به قطعات دیگر آسیب برساند.

برد کولر گازی ال جی

کولرگازی های ال جی از دو پنل داخلی و خارجی تشکیل شده اند. این قطعه برد پنل خارجی ( 4 پنله ) کولر گازی و اسپلیت ال جی می باشد. در واقع این برد و این محصول برای کولر گازی های برند LG چهار پنله مناسب می باشد. اگر متوجه شده اید که کولر گازی و اسپلیت شما بنا به دلایل محتلفی کار نمی کند، این احتمال وجود دارد که برد الکتریکی دستگاه شما خراب شده باشد. در این شرایط بایستی سریعا نسبت به خرید و تعویض برد اقدام کنید.

برد اینورتر یونیت داخلی کولر گازی ال جی

کولر های گازی و اسپلیت ها از دو پنل یا یونیت خارجی و داخلی تشکیل شده اند. هر کدام از این پنل ها به صورت جداگانه دارای قطعاتی می باشند. یکی از مهم ترین قطعات در پنل خارجی و یونیت داخلی کولر گازی و اسپلیت برد الکتریکی می باشد. در صورتی که برد یونیت و پنل خارجی خراب شود، مستقیما بر روی عملکرد دستگاه شما تاثیر خواهد گذاشت. بنابراین ضروری است که حتما در صورتی که متوجه ایراد در این قطعه شدید، نسبت به تعویض و تعمیر آن اقدام کنید.
اما نکته ضروری در خصوص خرید و تعویض برد الکتریکی کولر گازی و اسپلیت این است که حتما قطعه اصلی و اورجینال و با کیفیت اصلی را تهیه کنید. فروشگاه کرج قطعه این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید تمامی قطعاتی مورد نظر خود در تمامی برند ها را به راحتی تهیه بفرمایید. برای خرید برد اینورتر یونیت داخلی کولر گازی ال جی ( LG ) با ما در تماس باشید تا ضمن تهیه و خرید برد یونیت داخلی اینورتر الجی با بهترین قیمت ، از خدمات پس از فروش نیز بهره مند شوید. برای خرید سایر قطعات نیز می توانید با مشاورین ما در کرج قطعه تماس حاصل بفرمایید.

برد یونیت خارجی کولر گازی ال جی

کولر های گازی و اسپلیت ها از دو پنل یا یونیت خارجی و داخلی تشکیل شده اند. هر کدام از این پنل ها به صورت جداگانه دارای قطعاتی می باشند. یکی از مهم ترین قطعات در پنل خارجی و پنل داخلی کولر گازی و اسپلیت برد الکتریکی می باشد. در صورتی که برد یونیت و پنل خارجی خراب شود، مستقیما بر روی عملکرد دستگاه شما تاثیر خواهد گذاشت. بنابراین ضروری است که حتما در صورتی که متوجه ایراد در این قطعه شدید، نسبت به تعویض و تعمیر آن اقدام کنید.
اما نکته ضروری در خصوص خرید و تعویض برد الکتریکی کولر گازی و اسپلیت این است که حتما قطعه اصلی و اورجینال و با کیفیت اصلی را تهیه کنید. فروشگاه کرج قطعه این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید تمامی قطعاتی مورد نظر خود در تمامی برند ها را به راحتی تهیه بفرمایید. برای خرید برد یونیت خارجی کولر گازی ال جی ( LG ) با ما در تماس باشید تا ضمن تهیه و خرید برد پنل خارجی الجی با بهترین قیمت ، از خدمات پس از فروش نیز بهره مند شوید. برای خرید سایر قطعات نیز می توانید با مشاورین ما در کرج قطعه تماس حاصل بفرمایید.

پنل کولر گازی ال جی

موضوع مهم در زمان خرید پنل کولر گازی الجی در ظرفیت‌های قید شده موجودی آن می باشد به این دلیل که واردات محصولات ال جی به صورت جداگانه نبوده و یونیت داخلی و خارجی به طور همزمان وارد ایران می‌شود به همین خاطر جدا کردن پنل های کولر گازی به واسطه فرایندی رخ میدهد.
کولرهای گازی ال جی در دو نمونه ساخته شده نمونه اینورتر و بدون اینورتر در صورتی که نیاز به پنل کولر گازی اینورتر ال جی را دارید حتماً باید مدل درخواستی مطابق با مدل یونیت خارجی باشد تا از نظر عملکرد و سیستم فرمان با مشکل روبرو نشوید.
آیا میتوان پنل های بدون اینورتر ال جی را به پنل های اینورتر دار ال جی متصل نمود؟
این سوالی است که بسیاری از عزیزان که به دنبال قیمت پنل کولر گازی ال جی هستند از ما می پرسد که در جواب باید گفت خیر این قابلیت وجود ندارد و حتماً باید پنل مطابق با یونیت خارجی خریداری شود.

پنل کولر گازی ال جی بدون اینورتر

پنل های کولر گازی ال جی به دو دسته اینورتر و بدون اینورتر تقسیم می شوند آگاهی در زمان استفاده نسبت به این موضوع بسیار اهمیت دارد بعضا دیده می شود که کاربر بدون اطلاع از این ورطه یا بدون اینورتر بودن پنل کولر گازی الجی خود اقدام به خرید پنل مشابه یا جایگزین می کند که بعد از ارسال کالا به دلیل عدم تطابق یونیت داخلی یا خارجی عملکرد دستگاه دچار اختلال شده و دستگاه شروع به خطا دادن میکند.
پس در زمان فروش پنل کولر گازی الجی حتماً این نکته را با فروشنده پنل کولر گازی ال جی در میان گذاشته تا با کمترین خطای ممکن قطعه درخواستی برای شما ارسال گردد.

پنل کولر گازی ال جی اینورتر دار

از آنجایی که پنل های کولر گازی ال جی اینورتر دار از لحاظ حساسیت دمایی و حساسیت کارکرد دارای اهمیت بالایی می باشند برای تهیه این نوع پنل حتماً باید مدل تطابق کامل با یونیت خارجی داشته باشد کوچک ترین تفاوت با عکس خطا در کل سیستم و مختل شدن عملکرد می گردد.
قیمت فروش پنل کولر گازی ال جی اینورتر دار نسبت به پنل کولر گازی ال جی بدون اینورتر حدود ۵۰ درصد می باشد.
این اختلاف به دلیل به روز بودن دستگاه های اینورتر نسبت به دستگاه های بدون اینورتر بوده و قیمت خرید اولیه دستگاه های ذکر شده با یکدیگر اختلاف بسیاری دارد به همین خاطر در زمان خرید دستگاه اینورتر باید این موضوع را آگاهی کامل داشته باشید که قطعات دستگاه اینورتر بسیار قیمت بالایی دارد بعد از گذشت مدت زمان گارانتی شرکت گارانتی کننده تعهدی در قبال تأمین قطعات ندارد به دلیل تحریم‌های موجود در ایران تامین قطعات دستگاههای اینورتر بسیار دشوار بوده و در صورت وجود قطعه مورد نظر باید با هزینه بیشتری تهیه شود.

موتور فن کولر گازی ال جی

شاید برای شما سوال باشد که موتور فن کولر گازی ال جی چیست و یا منظور از موتور فن پنل داخلی یا بیرونی کولر گازی و اسپلیت چیست؟ در پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که موتور فن در واقع یکی از مهم ترین قطعات کولر گازی و اسپلیت ال جی می باشد. شاید بنا به هر دلیلی نیاز به خرید این قطعه داشته باشید. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از قیمت روز فروش موتور فن کولر گازی ال جی LG ( موتور فن کندانسور ) در کرج و سراسر کشور با ما در تماس باشید.

موتور فن پنل داخلی کولر گازی ال جی

بیشترین خرابی مربوط به موتور فن یونیت داخلی می باشد که دلیل اصلی مدت زمان استفاده بالا از این قطعه می باشد. از آنجایی که تعداد زیادی از کولر های گازی دارای عملکرد سرمایش و گرمایش می باشند به همین دلیل مدت زمان استفاده در آن ها بالا رفته و طول عمر قطعات جانبی پایین می آید. در خصوص کاربرد موتور فن باید اشاره کنیم که موتور فن کولر گازی برای چرخاندن انواع پروانه ( فن ) کندانسور به کار می رود. این موتور فن ها در ظرفیت های مختلف ساخته می شوند و توان های مختلفی دارند.

اما قطعات یدکی کولر گازی ال جی در بازار آزاد به سختی یافت شده و معمولاً کمیاب می باشد. پس به نکات ذیل در هنگام تهیه قطعات یدکی کولر گازی ال جی دقت بفرمایید .

قطعات کولر گازی ال جی را از کجا تهیه کنیم ؟

شما می توانی با تماس با فروشگاه کرج قطعه در کوتاه ترین زمان ممکن قطعات یدکی را برای کولر گازی ال جی خود را تهیه کنید .
• 09123615263
• 09162615263