مرکز فروش قطعات کولر گازی در سراسر کشور

قطعات کولر گازی بوش

قطعات یدکی کولر گازی بوش

قطعات کولر گازی بوش : کمپانی بوش یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید محصولات خانگی و لوازم آپز خانه می باشد این کمپانی خوشنام و بزرگ تا الان توانسته با طراحی و ساخت محصولات بی نظیر توجه زیادی از کاربران را به خود جلب کند کمپانی بزگ بوش یکی از مشهور ترین برند های مهندسی در جهان همراه با سابقه ای درخشان که بیش از یک قرن است به طور کلی کمپرسورهای کولرگازی بوش را می توانید از نظر نوع کارکرد به دو مدل دور ثابت و دور متغیر که همان اینورتر می باشد تقسیم کرد در کمپرسورهای دور ثابت تنظیم دما با خاموش و روشن شدن دستی کمپرسور انجام می گیرد که این کار در واقع باعث وارد شدن شوک به شبکه برق می شود کولرهای گازی اینورتر همان گونه که از نام آن ها پیداست به وسیله تغییر دور کمپرسور از خاموش و روشن شدن مکرر کمپرسور یا موتور کولر جلوگیری می نماید که در نتیجه این فرآیند باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود .

موتور فن کولر گازی بوش

موتور فن کولر بوش قرار گرفته در یونیت داخلی به چرخش در می آید. بلوور از یک سمت به موتور فن متصل می شود. در یونیت های دیواری بلوورها دارای طول بیشتری هستند و این طول بیشتر باعث گشتاور نامتقارن شده، جهت کنترل این موضوع سمت دیگر بلوور را به وسیله بوش مهار می کنند. در نتیجه انتهای بلوور ها در یونیت های دیواری به وسیله بوش مهار میشود و در پنل های بزرگ که از بلوور دو تکه استفاده میکنند این بلوور ها از وسط توسط بوش وسط مهار می شود.

برد کولر گازی بوش

برد کولر گازی و اسپیلت بوش برای فرمان دادن به کولر گازی بوش از ریموت کنترل استفاده می شود. اما این ریموت کنترل کولر گازی اسپیلت بوش بتنهایی نمیتواند کاری انجام دهد.برای این کار به قطعه ای برای فرمان گرفتن از ما و فرمان دادن به کولر گازی اسپیلت نیاز است . این قطعه برد فرمان کولر گازی نام دارد.

انواع برد کولر گازی بوش

معمولا برد کولر گازی اسپلیت بوش بر اساس طراحی کولر اسپیلت،طراحی و ساخته می شود.بطور کلی بردهای کولر گازی به دو نوع تقسیم میشوند:
برد فرمان کولر گازی اسپیلت بوش AC
برد اینورتر کولر گازی اسپیلت بوش DC
برای کولرهای معمولی از برد معمولی یا AC استفاده میکنیم ولی برای کولر گازی اینورتر از برد DC استفاده میکنیم.

علت سوختن برد کولر گازی اسپیلت بوش

معمولا عمده ترین دلیل سوختن بردهای کولر گازی را میتوان نوسانات برق شهر دانست که این نوسان میتواند هم افت ولتاژ باشد و هم افزایش ولتاژ برق شهر که باصطلاح دو فاز شدن برق نامیده می شود.اما گاهی اوقات بی احتیاطی تعمیرکار کولر گازی اسپیلت عامل سوختن برد می شود و گاهی هم اتصال سیمهای کولر گازی بدلیل داغ شدن بیش از حد سیمها دلیل سوختن برد کولر گازی میشود.

قطعات یدکی کولر گازی بوش را از کجا تهیه کنیم ؟

شما می توانی با تماس با فروشگاه کرج قطعه در کوتاه ترین زمان ممکن قطعات یدکی را برای کولر گازی بوش خود را تهیه کنید .
• 09123615263
• 09162615263

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره با ما تماس حاصل نمایید

تماس مستقیم