قطعات کولر گازی گری

قطعات کولر گازی گری : کولرهای گازی گری جزو بهترین کولرهای سطح بازار به شمار می آیند. همچنین کولرهای گازی گری موجود در خاورمیانه ساخت یک شرکت چند ملیتی و دارای قطعات آمریکایی و مونتاژ چین می باشند. این کولرها دارای دو نوع اینورتردار و بدون اینورتر هستند که در ظرفیتهای متفاوت عرضه بازار شده اند.

کولرهای گازی گریبا طراحی زیبا و مصرف انرژی کممناسب برای آب و هوای حاره ای و معتدل تولید و عرضه می گردند.

کولرهای گازی و اسپلیت‌های گری (GREE) که اصالتا دارای برند چینی می باشند با طراحی زیبا، ساختار قدرتمند، تنوع در مدل و ظرفیت‌های مختلف و البته شبکه خدمات پس از فروش و گارانتی مطلوب شرکت نیا، از پرفروش ترین برندهای کولر گازی در ایران می باشند.کمپرسور روتاری، رایج ترین نوع کمپرسور در کولر گازی گری می باشد، همچنین کمپرسورهای پیستونی در کولرهای گازی پنجره ای تولید شرکت گری به کار می رود و نهایتا کولرهای گازی و اسپلیت‌هایی که کمپرسور آنها دارای کیت اینورتر می باشد مصرف برق و انرژی کمتری دارند و به عنوان کولر اسپلیت‌های کم مصرف شناخته می شوند.

فروشگاهدر راستای تامین قطعات و لوازم جانبی محصولات سرمایشی گری اقدام به واردات انواع کمپروسور، برد فرمان، برد اینورتر، ریموت کنترل، بلوور، دانگل، فن و پروانه فن نموده تا بتواند پاسخگوی خدمات پس از فروش محصولات گری بوده و مشتریان عزیز را از دغدغه تامین قطعات دستگاه های خریداری شده فارغ نماید.

نکات قبل از خرید قطعات کولر گازی گری

اما قطعات یدکی کولر گازی گری در بازار آزاد به سختی یافت شده و معمولاً کمیاب می باشد. پس به نکات ذیل در هنگام تهیه قطعات یدکی کولر گازی گری دقت بفرمایید .

اصالت کالا :

اصل بودن کالا و معتبر بودن آن را حتما با دقت بررسی کنید .

پشتیبانی :

قطعات خریداری شده دارای پشتیبانی از فروشنده باشد .

قیمت :

قیمت این قطعات نیز خود چالشی در روبروی شماست . پس تهیه آن از فروشنده معتبر الزامی می نماید.

 

قطعات یدکی کولر گازی گری را از کجا تهیه کنیم ؟

 

شما می توانی با تماس با فروشگاه کرج قطعه در کوتاه ترین زمان ممکن قطعات یدکی را برای کولر گازی گری خود را تهیه کنید .

  • 09123615263
  • 09162615263