قطعات کولر گازی گری

قطعات کولر گازی گری : کولرهای گازی گری جزو بهترین کولرهای سطح بازار به شمار می آیند. همچنین کولرهای گازی گری موجود در خاورمیانه ساخت یک شرکت چند ملیتی و دارای قطعات آمریکایی و مونتاژ چین می باشند. این کولرها دارای دو نوع اینورتردار و بدون اینورتر هستند که در ظرفیتهای متفاوت عرضه بازار شده اند.
کولرهای گازی گری با طراحی زیبا و مصرف انرژی کممناسب برای آب و هوای حاره ای و معتدل تولید و عرضه می گردند.
کولرهای گازی و اسپلیت‌های گری (GREE) که اصالتا دارای برند چینی می باشند با طراحی زیبا، ساختار قدرتمند، تنوع در مدل و ظرفیت‌های مختلف و البته شبکه خدمات پس از فروش و گارانتی مطلوب شرکت نیا، از پرفروش ترین برندهای کولر گازی در ایران می باشند.کمپرسور روتاری، رایج ترین نوع کمپرسور در کولر گازی گری می باشد، همچنین کمپرسورهای پیستونی در کولرهای گازی پنجره ای تولید شرکت گری به کار می رود و نهایتا کولرهای گازی و اسپلیت‌هایی که کمپرسور آنها دارای کیت اینورتر می باشد مصرف برق و انرژی کمتری دارند و به عنوان کولر اسپلیت‌های کم مصرف شناخته می شوند.
فروشگاهدر راستای تامین قطعات و لوازم جانبی محصولات سرمایشی گری اقدام به واردات انواع کمپروسور، برد فرمان، برد اینورتر، ریموت کنترل، بلوور، دانگل، فن و پروانه فن نموده تا بتواند پاسخگوی خدمات پس از فروش محصولات گری بوده و مشتریان عزیز را از دغدغه تامین قطعات دستگاه های خریداری شده فارغ نماید.

موتور کولر گازی گری

موتور فن کولر گازی یونیت خارجی

لازم است بدانید که کولر گازی به دو بخش تقسیم می شود: واحد داخلی و واحد خارجی. هر دو جهت تبادل هوای محیط از موتور فن و پروانه بهره می برند. موتور فن کولر گازی می تواند ac و dc باشند که این حالت بستگی دارد که کولر گازی اینورتر باشد یا بدون اینورتر. اما در مدل های اینورتر موتور فن کولر گازی می تواند دور خود را تغییر دهد. و این امر باعث می شود تا عملکرد دستگاه تهویه مطبوع بسیار بهتر باشد. معمولا نحوه تشخیص موتور فن یونیت خارجی در مقایسه با موتور فن یونیت داخلی به راحتی قابل تشخیص می باشد. این مشخصه از ابعاد ظاهری موتور فن کندانسور به راحتی قابل تشخیص می باشد.

موتور فن پنل داخلی

بیشترین خرابی مربوط به موتور فن یونیت داخلی می باشد که دلیل اصلی مدت زمان استفاده بالا از این قطعه می باشد. از آنجایی که تعداد زیادی از کولر های گازی دارای عملکرد سرمایش و گرمایش می باشند به همین دلیل مدت زمان استفاده در آن ها بالا رفته و طول عمر قطعات جانبی پایین می آید. در خصوص کاربرد موتور فن باید اشاره کنیم که موتور فن کولر گازی برای چرخاندن انواع پروانه ( فن ) کندانسور به کار می رود. این موتور فن ها در ظرفیت های مختلف ساخته می شوند و توان های مختلفی دارند. این محصول به معرفی موتور فن پنل داخلی کولر گازی گری gree می پردازد.

قطعات یدکی کولر گازی گری را از کجا تهیه کنیم ؟

شما می توانی با تماس با فروشگاه کرج قطعه در کوتاه ترین زمان ممکن قطعات یدکی را برای کولر گازی گری خود را تهیه کنید .
• 09123615263