قطعات کولر گازی اجنرال

قطعات کولر گازی اجنرال , موتور کولر گازی جنرال : کولر گازی اجنرال دارای انواع پنجره ای، اسپلیت دیواری، داکت (کانالی)، کاستی و مولتی پنل ساده و پیشرفته (VRF) است. کولرگازی اجنرال با استفاده از تکنولوژی پیشرفته کشور ژاپن از بالاترین راندمان و دوام در شرایط آب و هوایی مختلف نسبت به رقبای خود برخوردار است و با توجه به سابقه طولانی در زمینه ی تهویه مطبوع به صورت تخصصی، مورد اعتماد مردم است .

با توجه به اینکه قطعات تهویه مطبوع از جمله انواع کولرهای گازی و اسپلیت اجنرال در گروه کالاهای سرمایه ای می باشند بنابراین اکیدا توصیه می کنیم قطعات کولر گازی اجنرال را تنها از سایت های تخصصی و با سابقه ای که به صورت حرفه ای عرضه کننده این تجهیزات می باشند، خریداری نمایید تا بتوانید با استفاده بهتر از اطلاعات فنی و دقیق ارائه شده در آنها اولا در صورت لزوم از مشاوره کارشناسان و مهندسین تأسیسات مربوطه بهره مند گردید .

به طور معمول اگر که دستگاه شما در فضای مناسب نصب شده باشد و به دور از گازهای مخرب لوله مسی قرار گرفته باشد هیچ مشکلی در قطعات یدکی به طور معمول پیشنهاد نخواهد آمد. اما قطعه ای که بعد از چند سال ممکن است دچار ضعف گردد کمپرسور کولر گازی اجنرال می باشد.
و این ضعف باعث عملکرد ضعیف کولر گازی اجنرال شما خواهد شد و سرمای لازم جهت تأمین بار برودتی فضای شما مهیا نخواهد شد و به همین خاطر می بایست کمپرسور دستگاه خود را تعویض کرده که این موضوع منجر به هزینه های اضافی برای شما خواهد شد.

اما قطعات کولر گازی اجنرال دیگری هم دچار نقص خواهد شد که معمولاً موتور باد گردان ، کنترل ، بدنه یا قاب کولر گازی و موارد دیگر بوده که اینها در یونیت داخلی می باشد.
اما در یونیت خارجی ما قطعاتی چون کمپرسور کندانسور لوله مویی یا شیر برقی به دلیل کارکرد طولانی مدت دچار نقص شده که در این حالت باید به فروشنده قطعات کولر گازی اجنرال مراجعه کرده تا بتوانیم قطعات مشابه را تهیه و توسط سرویسکار مربوطه مشکل دستگاه را حل کنیم.

موتور فن کولر گازی جنرال

شاید برای شما سوال باشد که موتور فن کولر گازی جنرال چیست و یا منظور از موتور فن پنل داخلی یا بیرونی کولر گازی و اسپلیت چیست؟ در پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که موتور فن در واقع یکی از مهم ترین قطعات کولر گازی و اسپلیت می باشد. شاید بنا به هر دلیلی نیاز به خرید این قطعه داشته باشید. بنابراین پیشنهاد می کنیم با ما در تماس باشید.

موتور فن کولر گازی اجنرال

موتور فن کولر گازی اجنرال یکی دیگر از قطعات مهم در کولرهای گازی اجنرال می باشد که به واسطه عملکرد موتور فن و انتقال نیرو به بلور کولر گازی باعث به حرکت در آمدن بلور شده و این حرکت در نهایت باعث خروجی هوا در یونیت داخلی می گردد.
در کولرهای گازی اجنرال موتور فن در ظرفیت ها و آمپر و ولتاژ مختلف با توجه به ظرفیت دستگاه انتخاب می شود.

اطلاعاتی که برای فروشنده ارسال شود :

• طول شفت موتور فن
• قطر شفت موتور
• طول بدنه موتور
• قطر بدنه موتور فن
• عکس از سوکت ها یا همان فیش موتورفن

اما قطعات یدکی کولر گازی اجنرال در بازار آزاد به سختی یافت شده و معمولاً کمیاب می باشد. پس به نکات ذیل در هنگام تهیه قطعات یدکی کولر گازی اجنرال دقت بفرمایید .

قطعات کولر گازی اجنرال را از کجا تهیه کنیم ؟

شما می توانی با تماس با فروشگاه کرج قطعه در کوتاه ترین زمان ممکن قطعات یدکی را برای کولر گازی اجنرال خود تهیه کنید .
• 09123615263
• 09162615263