نمایندگی فروش کولر گازی در کرج

فروشگاه کولر گازی در کرج : در هنگام خرید کولر گازی، بایستی موضوعاتی را بدانید که خرید موفقی داشته باشید . مجموعه کرج قطعه اطلاعاتی را برای این مهم در اختیار شما قرار خواهد داد . همراه ما بمانید .

فروش کولر گازی در انواع مختلف :

کولر گازی اسپلیت : کولر گازی اسپلیت به دو قسمت تقسیم می‌شود، یک قسمت برای داخل اتاق و دیگری خارج از آن که موتور یا کمپرسور آن است تا بتواند در محیطی دورتر از محل نصب پنل با حداقل صدا به‌ کارگیری شود البته این نوع از کولر فضای بیشتری را نسبت به کولر گازی های پنجره ای و قابل حمل در بیرون از محیط به خود اختصاص می‌دهد .

کولر گازی پنجره ای : کولر گازی پنجره‌ای، یک سیستم یک پارچه است که تمامی قطعات مورد نیاز برای فعالیت کولر گازی (همچون فن و اینورتر) در آن جای گرفته است. به همین دلیل مواردی همچون سوراخ کردن دیوار برای رد کردن لوله و … را به همراه نخواهد داشت.

کولر گازی ایستاده : کولر گازی ایستاده، در ظرفیت‌های متفاوتی موجود است و برای خنک کردن محیط‌های عمومی مثل کتابخانه‌ها، سالن‌های همایش و … بسیار مناسب است. همچنین در برخی از مناطق گرمسیری ایران که هوا بسیار گرم می‌شود، بسیار مناسب است .

کولر گازی پرتابل : کولر گازی پرتابل یکی از کولر گازی‌های پر استفاده در مکان‌های عمومی یا افرادی است که دارای مغازه هستند. این کولر گازی، مثل مدل پنجره‌ای است، با این تفاوت که شما به راحتی می‌توانید آن را جا به جا کنید.

قبل از خرید کولر گازی در کرج باید بدانید !

قدرت خنک کنندگی کولر گازی : خنک‌کنندگی کولر گازی با واحد BTU اندازه‌گیری می‌شود و به‌صورت مضربی از ۱۰۰۰ نشان داده می‌شود. واحد BTU در واقع استاندارد اندازه‌گیری قدرت سرمادهی در بریتانیا است (British Thermal Unit) و در نام‌گذاری واحد هم به این موضوع اشاره شده ‌است. ولی معمولا در معرفی کولرها از عنوان‌کردن واحدش صرف‌نظر می‌کنیم و مثلا می‌گوییم یک کولر ۱۸ هزار یا ۲۴ هزار می‌خواهیم.

مصرف برق کولر گازی : لطفا در مورد مصرف برق کولری که قرار است حداقل به مدت سه ماه شب و روز روشن باشد، وسواس به خرج دهید. کمپرسورِ کولرها هم در طول زمان با بهینه‌سازی‌هایی همراه شده‌اند که به مصرف کمتر برق منجر می‌شود.

زیبایی را هم در نظر بگیرید : تنها چیزی که شما پس از نصب از یک کولر گازی مشاهده می‌کنید، پنل آن است. نقش پنل یک کولر را می‌توان به ویترین مغازه‌ها تشبیه کرد. زیبایی پنل کولر باعث می‌شود از محصولی که خریده‌اید لذت بیشتری ببرید. بنابراین سعی کنید با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید، در هنگام خرید از فروشگاه کولر گازی در کرج زیباترین پنل موجود را انتخاب کنید.

قیمت فروش کولر گازی در کرج نیز خود چالشی در روبروی شماست . پس تهیه آن از فروشنده معتبر الزامی می نماید.
گروه کرج قطعه دارای نمایندگی کولر گازی هایسنس در کرج در خدمت مشتریان عزیز می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت خرید و فروش اسپیلت و کولرگازی hisense با ما در تماس باشید.
مجموعه کرج قطعه با به کار گیری یک تیم حرفه ای و مجرب با هدف جذب رضایت مشتریان عزیز در خدمت شما و آماده به ارائه خدمات می باشد. برای خرید و اطلاع از قیمت انواع کولرگازی ، سرویس و تعمیر به ما اعتماد کنید. برخی ازخدمات ارائه شده در نمایندگی کولر گازی هایسنس در کرج عبارتند از :
• تعمیر کولر گازی hisense در کرج ، محمد شهر ، فردیس ، صفادشت و غیره
• بهترین قیمت فروش کولر گازی هایسنس در کرج.
• خرید و فروش و تعمیر در نمایندگی کولر گازی هایسنس در کرج
• نصب ، خرید ، آموزش و راه اندازی اسپیلت هایسنس ( hisense )
• نمایندگی رسمی تعمیرات و فروش قطعات کولر گازی و ایر کاندیشن Air Condition و ac
• نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش و فروش کولر های گازی hisense در کرج
• ارائه کد نمایندگی فروش اینورتر
• ارائه کارت گارانتی معتبر
• آموزش راه اندازی و تجهیزات جانبی ( فروش قطعات اسپیلت اجنرال در کرج )
• لوله کشی و تاسیسات اسپیلت خریداری شده
• تعمیر کمپرسور و موتور کولرگازی هایسنس
• تعمیر و سرویس سالیانه یا موردی کولر خریداری شده
• ارسال لیست قیمت محصولات برودتی و کولرهای گازی هایسنس برای شما
• نمایندگی مجاز ، اصلی و مرکزی کولر گازی اجنرال در کرج و استان البرز

مشاوره تخصصی بگیرید !

مشتریان عزیز توجه فرمایید که کلیه محصولات ارائه شده در فروشگاه کولر گازی و اسپیلت کرج قطعه دارای خدمات پس از فروش معتبر ، ضمانت و گارانتی مکتوب و رسمی نمایندگی با استاندارد های مربوطه می باشد . در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه قدرت و ظرفیت کولرهای گازی و دریافت مشاوره پیش از خرید ، با فروشگاه ما در تماس باشید.