قطعات کولر گازی توشیبا

قطعات کولر گازی توشیبا

قطعات کولر گازی توشیبا : قطعا همه ما برند محبوب ژاپنی توشیبا را می‌شناسیم. برند توشیبا سالیان سال است که در سطح جهانی فعالیت می‌کند و توانسته اعتبار بسیار خوبی را به دست بیاورد. دفتر مرکزی توشیبا در ژاپن و شهر توکیو قرار گرفته. جالب است بدانید که محصولات توشیبا در ژاپن تولید شده و در مالزی اسمبل یا همان مونتاژ می‌شوند. به همین خاطر شاید روی اکثر محصولات آن، من جمله کولر گازی توشیبا ، تولید مالزی نوشته شده باشد. اگر با این جمله مواجه شدید، نگران نباشید، این نشان دهنده آن است که کولر گازی در مالزی مونتاژ شده. اما از این مساله باید اطمینان داشته باشید که حداقل مهم‌ترین بخش قطعات کولرگازی توشیبا یعنی کمپرسور آن، ساخت مستقیم کمپانی توشیبا در توکیو، ژاپن است.

از ویژگی های کولر گازی اسپلیت های جدید توشیبا می توان به دارای دو فیلتر دو مرحله ای، عمر بالای موتور، کیفیت ساخت بالا، سیستم عیب یاب اتومات و هوشمند و قدرت پرتاب باد بالا اشاره نمود .

نکات قبل از خرید قطعات کولر گازی توشیبا

اما قطعات یدکی کولر گازی توشیبا در بازار آزاد به سختی یافت شده و معمولاً کمیاب می باشد. پس به نکات ذیل در هنگام تهیه قطعات یدکی کولر گازی توشیبا دقت بفرمایید .

اصالت کالا :

اصل بودن کالا و معتبر بودن آن را حتما با دقت بررسی کنید .

پشتیبانی :

قطعات خریداری شده دارای پشتیبانی از فروشنده باشد .

قیمت :

قیمت این قطعات نیز خود چالشی در روبروی شماست . پس تهیه آن از فروشنده معتبر الزامی می نماید.

 

قطعات کولر گازی توشیبا را از کجا تهیه کنیم ؟

 

شما می توانی با تماس با فروشگاه کرج قطعه در کوتاه ترین زمان ممکن قطعات یدکی را برای کولر گازی توشیبا خود را تهیه کنید .

  • 09123615263